![Фільтр повітряний Fiat [MFilter, Литва], фото 1](https://images.prom.ua/6769483768_filtr-povitryanij-fiat.jpg)
301 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MFilter |
| Країна виробник | Литва |
| Код запчастини | K757 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 375.5 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 56 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, 500 C, Grande Punto, 500, Punto, Fiorino, Linea, Ypsilon, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | Система живлення двигуна |
| оригінальний код запчастин | K757 |