![Фільтр паливний Mercedes, Daewoo Musso [MFilter, Литва], фото 1](https://images.prom.ua/6769482634_filtr-palivnij-mercedes.jpg)
191 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MFilter |
| Країна виробник | Литва |
| Код запчастини | DF328 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Внутрішній діаметр | 61.6 мм |
| Висота | 102 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Vario, T1, Musso Sports, V-Class, Musso, T1/TN, Vito, G-Class, C-Class, Rexton, 124, Korando, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | Система живлення двигуна |
| оригінальний код запчастин | DF328 |